15. Anilogue Nemzetközi Animációs Filmfesztivál

15. Anilogue Nemzetközi Animációs Filmfesztivál

2017-11-29 - 2017-12-03
K

Több mint 200 rövidfilm és 15 egész estés alkotás látható az Uránia Nemzeti Filmszínházban és a Kino Cafe moziban, a vetítéseken kívül pedig workshopok, koncertek és további programok várják az érdeklődőket a Szimpla Kertben, a Magvető Caféban, a Francia Intézetben (Francia Intézet / Institut français de Budapest), a Három Holló / Drei Raben, valamint Budapest School helyszínein és a Terézvárosi Gyerekkönyvtárban.

Jegyár a Kino Cafe moziban:
- normál jegy 1250 Ft
- diákjegy 1000 Ft

Program:

november 30:
Kino Nagyterem
14:00 - Rövidfilmes Versenyprogram 'A'
15:45 - Finn Animáció: Stop Motion
17:30 - Radio Dolores: Katariina Lillqvist filmjei
19:00 - Ezüstország: Rövidfilmek Argentínából
21:00 - Teheráni Tabuk

Kino Kisterem
17:00 - A Zseblakó: Rajzfilmek Óvodásoknak
18:15 - Hihetetlen Ábrák: Best of O!pla 1. rész
20:15 - Angewandte Animation: Kísérleti Filmek Bécsből

december 1:
Kino Nagyterem
13:30 - Rövidfilmes Versenyprogram 'B'
15:15 - "Finn Animáció: Mix Tape"
16:30 - Szörnyeteg Molly
18:00 - VR Forradalom: Google Spotlight Stories
19:30 - Engem miért nem látsz? (Görög Animáció a 21. században)
21:15 - A saját hangod

Kino Kisterem
17:00 - Bolondos Ételek: Rajzfilmek kisiskolásoknak
18:15 - Illékony Nyomok: Best of O!pla 2. rész
20:00 - Meztelen Vacsora: Best of Paf Animated Visions

december 2:
Kino Nagyterem
13:30 - Rövidfilmes Versenyprogram 'C'
15:30 - 36.000 évvel később: Jacques-Remy Girerd filmjei
17:30 - Finn Animáció: Új hullám
19:00 - A holnap világa: Don Hertzfeld filmjei + a rendező kommentárja
20:30 - World Shortlist – Világpanoráma

Kino Kisterem
14:00 - World Shortlist – Világpanoráma
15:15 - A Zseblakó: Rajzfilmek óvodásoknak
16:30 - Összekeverve: Rajzfilmek tizenéveseknek
18:00 - Negatív tér: Best of Fantoche
19:30 - Ezüstország: Rövidfilmek Argentínából

december 3:
Kino Nagyterem
12:00 - A csúnya, gonosz róka
14:00 - Anilogue 2017 díjnyertes filmek
16:00 - Szörnyeteg Molly
17:30 - Bolondos Ételek: Rajzfilmek kisiskolásoknak
19:00 - Pszichonauták: Az elveszett gyermekek
20:30 - Hegyek és vizek könyve

Kino Kisterem
14:00 - Finn Animáció: Best of Turku
15:30 - Hilda néni!
17:15 - Rövidfilmes Versenyprogram 'A'
19:15 - Rövidfilmes Versenyprogram 'B'
21:15 - Rövidfilmes Versenyprogram 'C'